Horoskop na tento mesiac: Február sa bude niesť v znamení urovnávania vzťahov( diva.sk)

 

Zdroj: iStockphoto
 
Vo februári dostanú viacerí ľudia jednu z mála príležitostí na to, aby si urovnali svoje staré spory. Mali by sa zbaviť predsudkov a očistiť život od takýchto nepríjemností. Vždy je jednoduchšie vychádzať s ľuďmi dobre a naberať od nich pozitívnu energiu ako sa zbytočne zaťažovať naťahujúcimi sa hádkami.

Baran

Obvykle nemáte problém so spontánnymi rozhodnutiami, najmä ak sa týkajú nejakej zábavy. Vo februári však zostanete v tomto smere akoby zamrznutí. Prepadne vás strach, ktorý ste doteraz nepoznali. Zrazu začnete viac premýšľať nad tým, aký dopad môžu mať tieto veci na váš život. Popri tejto opatrnosti si dávajte pozor, aby ste neprišli aj o niektoré dôležité momenty, ktoré prichádzajú len po takýchto rýchlych nápadoch. Tak ako vám to prinášalo doteraz najmä príjemné veci, tak vám to pomôže aj neskôr. Vo februári vás čaká množstvo povinností. Urobte si preto jasný plán ako by ste to chceli zvládnuť, aby ste toho splnili čo najviac.

 

Býk

Prichádza ten správny čas na to, aby ste zasadili semienka svojej vysnívanej kariéry. Naučte sa napredovať postupne a neočakávajte od života, že vám zrazu prinesie veľa nových vecí. Patríte totiž medzi ľudí, ktorí si nedokážu vážiť to, čo získajú veľmi ľahko. Preto je osud ku vám opatrný a všetko vám dávkuje po malých kúskoch. Viac by ste mali sledovať, ako by ste mohli zveľadiť svoje zručnosti. Neočakávajte, že napredovanie príde bez toho, aby ste do toho investovali viac vlastného úsilia. Nezabúdajte ani na vzťahy na pracovisku. Jeden kolega vám v minulosti veľmi ublížil a dlho v sebe nosíte negatívne pocity. Keď vás poprosí o odpustenie, nezdráhajte sa a urobte mu ústretový krok.

Blíženci

Tento mesiac poriadne preverí krehké vzťahy Blížencov. Nebude sa jednať len o ich partnerov, ale aj o kamarátov alebo rodinných príslušníkov. Keď je medzi nimi niečo nevyriešené a jeden druhému si úplne nedôverujú, tak sa medzi nimi udejú nečakané udalosti. Tie však konečne pomôžu vyriešiť vašu situáciu a ukážu vám, či máte do týchto ľudí investovať viac energie, alebo ich nechať ísť. Počas nasledujúcich dní dostanete exkluzívnu možnosť na zlepšenie vášho bývania. Buď sa vám podarí prerobiť niektoré priestory v byte alebo dome, alebo dostanete možnosť získať svoj prvý vlastný domov. Dlho nad touto ponukou neotáľajte, pretože takéto niečo dostanete len raz za život.

Rak

Celkovo sa tento rok 2019 bude niesť v znamení vašej kariéry. Máte skvelú príležitosť na to, aby ste sa posunuli na lepšiu pozíciu a pripravili si lepšie vyhliadky do budúcnosti. Vo februári nastane prvá fáza tejto veľkej zmeny. Buďte pripravení na nečakané skúšky, ktoré vám v skutočnosti pomáhajú v tom, aby ste sa vedeli rozhodnúť, čomu sa budete následne venovať. Taktiež by ste mali viac počúvať hlasy svojich mentorov. Za posledné obdobie ste sa vzdialili od rád, ktoré vám odporúčali. Je načase vrátiť sa späť k tomu, čo vám pomáhalo aj v začiatkoch vašej kariéry. V súkromí sa zamerajte na rozvoj vašich zručností, ktoré súvisia s vašimi záľubami. Nikdy neviete, či práve toto potešenie nejako nepomôže aj vašej práci.

Lev

Mali by ste si nájsť spôsob, ako by ste dostali z tela frustráciu. Počas januára sa vo vás nahromadilo veľa negatívnej energie. Nahnevalo vás pár ľudí, ale vy ste sa ani nepokúsili povedať im to a vyriešiť si kritickú situáciu hneď v danom momente. Namiesto toho ste všetko v sebe dusili a kvôli tomu ste pociťovali nesmierny tlak, úzkosť a zúfalstvo. Pokúste sa nájsť nejakú činnosť, prostredníctvom ktorej to všetko dostanete zo seba. Uvidíte, ako rýchlo sa vám uľaví. Potom sa už budete ľahšie sústrediť na príjemnejšie povinnosti, ktoré vás čakajú v súvislosti s vašou rodinou. Môžu to byť oslavy, pomoc pri sťahovaní alebo asistovanie pri narodení nového potomka. Tieto udalosti vás naplnia novou nádejou a pomôžu vám sústrediť sa na krajšie veci.

Panna

Už sa vám viac nechce kráčať s davom. Máte pocit, že dokážete svetu povedať viac ako ste to urobili doteraz. Mnohí vás podceňovali a mali vás za lenivca, ktorý si radšej užíva svoje pohodlie, ako keby mal veci zmeniť. No teraz ste sa rozhodli postaviť na vlastné nohy a otvoriť týmto škodoradostníkom oči. Viacerí dokonca dostanú chuť na vlastný biznis. Dlho ste v hlave niesli jeden nápad, ktorý sa vám podarí zrealizovať. Keď uvidíte pozitívne reakcie vášho okolia, tak vás to veľmi poteší a povzbudí. Živte v sebe tento skvelý pocit, aby ste mohli naštartovať svoj veľký sen. Stačí málo na to, aby sa vám ho podarilo splniť.

Váhy

Povesť o vašej skvelej dedukcii sa šíri veľkou rýchlosťou. Často vás baví, ak môžete používať vaše deduktívne schopnosti a viete tým pomôcť aj iným ľuďom. Vďaka tomu sa dostanete k zaujímavej informácii. Je len na vás, ako s ňou budete pracovať. Mali by ste to využiť vo svoj prospech a uplatniť svoj talent aj iným spôsobom. Keď ho totiž rozoznajú tí správni ľudia, môžete dostať zaujímavé ponuky. Popri tom nezabudnete spriadať prvé plány na jarné cesty. Diaľky vás už pomaly lákajú a vy viete, že si čoskoro obujete vaše cestovateľské topánky. Stačí si už len dobre premyslieť, koho si vyberiete za spolucestujúceho, pretože to výrazne ovplyvní celú dovolenku.

Škorpión

Február vám prinesie samé pozitívne veci. Konečne sa nebudete musieť obávať toho, ako vyjdete s financiami. Dostanete možnosť jednoducho si privyrobiť pár eur navyše, stačí len použiť dostatok vášho dôvtipu. Nemusíte sa s touto novinkou chváliť, pretože o takéto miesto majú záujem viacerí ľudia a niektorí by vám ho mohli závidieť. Veľmi dobré karty dostanete aj v oblasti lásky a vzťahov. Je však otázne, či ich dokážete správne využiť. Stačí jedno malé zaváhanie a ocitnete sa v tom bode, kde ste boli na konci minulého roka. Keďže vám táto situácia nebola veľmi príjemná, mali by ste si rozumne premyslieť, aké budú vaše ďalšie kroky.

Strelec

Niekedy sa potrebujete vrátiť na to, aby ste sa nakoniec dostali vpred. Je veľmi dôležité, aby ste si tento fakt uvedomili. Očakávate, že sa veci pohnú tam, kde by ste sa už konečne chceli vidieť. Lenže v minulosti máte pár nevyriešených vecí, ktoré vás brzdia v tomto snažení. Otvorte si viac svoju myseľ a pouvažujte o tom aj z pohľadu iného človeka. V práci dostanete ponuku na povýšenie. Veľmi radi by ste ju prijali, ale uvedomujete si, čo by to so sebou prinášalo. Teraz naozaj nie je vhodný čas na to, aby ste na seba zobrali takúto zodpovednosť. Užívajte si zatiaľ pohodlie, ktoré vám prináša vaša pozícia.

Kozorožec

Prestaňte viesť a buďte radšej vedení. Niekedy si aj neustále aktívni Kozorožci musia oddýchnuť a prestať vec organizovať. Nie je to až také ťažké, len sa musíte naučiť viac počúvať. Časom sami uvidíte, že vám niekedy pomôže takéto jednoduché vypnutie. Potom sa ochotnejšie odovzdáte do rúk ľudí, ktorým dôverujete a budete si len užívať. Február vás postaví aj pred jednu nečakanú udalosť. Zo začiatku z nej budete mať rozpačité pocity. Dlho nebudete vedieť, či sa z toho máte tešiť, alebo to nie sú pre vás dobré správy. Chvíľku počkajte a ono sa to všetko preukáže samé. Nezabudnite ani na jeden dôležitý sľub, ktorý ste dali ešte v januári.

Vodnár

Počas februára by ste sa mali sústrediť najmä na svoje zdravie a súkromný život. Vaše telo vám dalo už niekoľko signálov o tom, že prekračujete svoje hranice. Napriek tomu tvrdohlavo idete vpred a neriešite vznikajúce problémy. Keď sa vám nepodarí zastaviť toto nerozumné konanie, čoskoro dostanete jasnú stopku. Po nej už nepomôže nič iné, len tvrdý režim a väčšia starostlivosť o telo. Pokiaľ máte deti, mali by ste im venovať viac záujmu ako inokedy. Z práce chodíte unavení a často ich počúvate len na pol ucha. I keď si to nechcete pripustiť, oni si toto malé ignoranstvo veľmi dobre uvedomujú. Pokúste sa preto urobiť pre nich maximum, aby si boli vedomé vašej opatery a lásky.

Ryby

Nečakane vás potrápia vaši rodinní príslušníci. Tí presne vedia, kde máte svoje slabé miesto a za aké hranice by už nemali zachádzať. No teraz si nedajú pokoj a udrú na také miesto, ktoré vás bude veľmi bolieť. Uvedomia si to až v momente, keď to bude neskoro. Táto hlúposť na chvíľu naštrbí vzťahy medzi vami. Našťastie si obaja poviete, že to nemá zmysel a pokoj v rodine je viac ako tieto nedorozumenia. Dajte si však pozor, aby ste nemali v budúcnosti chuť vracať mu to. Detinské správanie vám v ničom nepomôže a nakoniec budete tými najhoršími práve vy. V práci dávajte pozor na rozhodnutia ohľadom peňazí. Dobre si premyslite, do čoho budete investovať a ako vás to môže ovplyvniť do budúcnosti. Rozdeľujte investície tak, aby vám neprinášali len rýchly výnos, ale aj dlhodobý úžitok.

Zdroj:diva.aktuality.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Prejsť na panel nástrojov