„COPUS MESTO PRE NAŠE DETI – Aj my sme súčasťou prírody“ Výzva č. 1/ 2019 na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu Mesta Veľké Kapušany / „COPUS: VÁROS GYERMEKEINKNEK – Mi is a természet része vagyunk” Nagykapos Város költségvetéséből nyújtott pénzügyi támogatás 1/2019 sz. pályázati felhívása (vkapusany.sk)

Mesto Veľké Kapušany v rámci tematického roku „COPUS MESTO PRE NAŠE DETI  – Aj my sme súčasťou prírody“ aj tento rok vyhlasuje výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie dotácie z rozpočtu Mesta Veľké Kapušany.

Za nami je jedna veľmi úspešná akcia usporiadaná z príležitosti Svetového dňa životného prostredia pri ktorej sa vysadilo vyše 250 stromov. V rámci uverejnenej výzvy máte možnosť získať dotáciu na skrášľovanie, zveľaďovanie a úpravu ďalších verejných priestranstiev, alebo vytvárať nové zelené pásma v meste.

Keď sa uvažuje o ochrane životného prostredia a ekologickom povedomí dostáva sa do popredia triedenie odpadu.

Všetky originálne nápady sú vítane. Neváhajte podať žiadosť, ktorú môžete nájsť v prílohe.

 Prajeme Vám veľa úspechov pri predkladaní vašich projektových zámerov!

Nagykapos Város a „COPUS: VÁROS GYERMEKEINKNEK – Mi is a természet része vagyunk” tematikus év keretén belül az idén is meghirdeti a város költségvetéséből nyújtott pénzügyi támogatás pályázati felhívását.

Túl vagyunk egy sikeres fa ültetési akción a támogatásból viszont további közterületek, közösségikertek szépülhetnek meg vagy akár új zöldterületek kialakítása is megvalósíthatók. Ha környezetvédelemről – környezettudatosságról beszélünk nem elhanyagolható a hulladékszelektálás témája sem. Ha bármilyen ötlete van, hogyan tehetnék tudatosabbá a gyerekek, de akár a felnőttek körében is, ne habozzon benyújtani kérvényét eredeti ötletének támogatására.

Mellékletből lettölthető a pályázati kérvény a kötelező mellékletek listájával, a pályázati leírás űrlapja és a pályázati költségvetés űrlapja.

Sok sikert kívánunk a projekttervek benyújtásához!

(161.4 kB)Výzva na predloženie žiadosti o poskytnutie dotácie COPUS.rtf

(90 kB)Žiadosť.rtf

(72.5 kB)Popis projektu.rtf

(21.5 kB)Rozpočet.xls

Zdroj: vkapusany.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Prejsť na panel nástrojov