Výročná členská schôdza MO SR Veľké Kapušany sa uskutočnila dňa 16.februára 2019

Dňa 16.2.2019. t.j. v sobotu MO SRZ vo Veľkých Kapušanoch zvolala svojich členov, z členskej základne, ktorá sa skladá z 1114 členov, z toho 912 dospelých členov, 107 dôchodcov a ZŤP, 26 žien, 83 detí a 31 mládeže na vyhodnocovaciu výročnú členskú schôdzu za r.2018.,v priestoroch v hoteli Družba vo Veľkých Kapušanoch so začiatkom o 8:00hod.

VČS poctilo svojou účasťou 109 členov MO SRZ, 15 pozvaných hostí z bratských organizácií z MsO SRZ Michalovce, MO SRZ Trebišov, MO SRZ Sečovce, MO SRZ Kráľovský Chlmec a MO SRZ Čierna nad Tisou ako aj 8 členov výboru MO a 3 členovia Kontrolnej a revíznej komisie.

Schôdzu zahájil tajomník MO, privítal všetkých prítomných VČS.

Schôdza prebiehala v dosť horúcej atmosfére a to kvôli zmenám v novom zákone o rybárstve a jeho vykonávajúcej vyhláške, ktoré sú v platnosti od 1.1.2019.

zdroj foto: MOSR

Delegát zo SRZ Rada v Žiline p. František Tomko (predseda MO SRZ Trebišov) v krátkosti oboznámil VČS, s hlavnými zmenami v novom zákone o rybárstve 216/2019 Z.z, a k vykonávajúcej vyhláške k tomuto zákonu. Vyhodnotila sa činnosť MO SRZ za rok 2018 a vytýčili sa plány a predsavzatia na rok 2019., ako aj rozpočet pre fungovanie MO SRZ na r.2019.

Pripomienky a návrhy diskutujúcich členov sa zapísali do uznesenia VČS, ktoré po spoločnom jednohlasnom hlasovaní VČS prijala.

Po skončení schôdze všetci účastníci zasadli k sviatočnému obedu, ktorý veľmi chutne pripravili kuchárky hotela Družba pod taktovkou p. Kataríny Bosákovej.

zdroj foto: MOSR

Myslíme si, že každý člen odchádzal spokojný a s nádejou že naša MO SRZ bude naďalej fungovať v ich prospech a rozvíjať športové rybárstvo na Dolnom Zemplíne.

S pozdravom

„Petrov zdar“ Vo Veľkých Kapušanoch

Vojtech Babiak, tajomník MO SRZ.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Prejsť na panel nástrojov