VÝZVA – ZŠ POH Veľké Kapušany : „Pochváľ sa svojím nápadom alebo aktivitou !“

VÝZVA – „Pochváľ sa svojím nápadom alebo aktivitou !“ pre žiakov  1.- 9. ročníka 🙂 

Pochváľ sa svojím nápadom alebo aktivitou, ktorú si začal vykonávať doma počas karantény a jej vykonávanie ti prináša nielen zmysluplné trávenie voľného času, ale sa stalo aj tvojím koníčkom, ktorým sa môžeš pochváliť a inšpirovať iných.

O čo ide?

Iste, každý z nás prežíva neľahké obdobie a bežne zaužívané činnosti ako pobyt vonku s kamarátmi, návštevy rodín, spoločné tréningy a pod. sa vytratili  z našich životov. Ale ak si si našiel nejakú inú činnosť – či už vedome alebo len tak „akosi ti to prišlo do života“ a postupne si zistil, že ťa daná činnosť baví, rád ju vykonávaš a pritom rozumne využívaš svoj voľný čas, tak teraz je tu priestor na to, aby si dal o sebe vedieť.

Takže,

ak máš nejakú záľubu – či už športovú, zberateľskú, umeleckú, tvorivú, pohybovú, hudobnú, výtvarnú, modelársku, čitateľskú či akúkoľvek inú netradičnú, neváhaj a predveď nám ju ! Ak si napr. počas pandémie doma cvičil a vďaka tomu si zvládol nejaký gymnastický prvok (stojku, predmet bokom či dokonca salto) – natoč krátke video a pošli nám ho. Alebo ak si niečo vytvoril, uplietol, navaril, napiekol, upratalJ, poskladal, opravil, zrenovoval, obnovil, vymaľoval… a ak vieš svoju aktivitu doložil nejakými fotkami, tak nám ich pošli aj s krátkym nadpisom alebo stručným popisom tvojej činností. Do tejto výzvy sa môže zapojiť ktokoľvek, kto si myslí, že má niečo, čo by nám všetkým mohol ukázať alebo predviesť. Fantázii sa medze nekladú a už teraz sa tešíme na vaše fotky alebo videá.

Svoje záľuby vo forme videa prepošli p. uč. Repovskému na e-mailovú adresu: zspohvideo@gmail.com

a fotky p. uč. Károlyovej na e-mail: vyzva.zspoh@gmail.com

Termín:

Svoje videá alebo fotografie môžete zasielať na vyššie uvedené e-mailové adresy  do piatka – 16. apríla 2021.

Zdroj: zspohedupage

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Prejsť na panel nástrojov